Розповідаємо про нову краудфандингову платформу Запоріжжя

29 жовтня, у минулий четвер, в рамках проекту Zaporizhzhia Public Space відбувся захід Пікнік ідей, який функціонує у вигляді фінансової підтримки незалежних ідей та ініціатив.

Протягом двох годин усі бажаючі мешканці міста Запоріжжя, які мали власну бізнес-ідею чи ініціативу та мріяли втілити її у життя мали змогу долучитися до дружньої платформи для краудфандингу! Кожен учасник отримав можливість сміливо подавати та презентувати свої ідеї для фінансування їх суспільством та гостями. Дві пропозиції – створення публічного простору біля Запорізького національного університету та майстерня з переробки пластику – запустять свої бізнес-ідеї на biggggidea.com – найбільшій краудфандинговій платформі в Україні, на якій знаходять матеріальну підтримку сотні комерційних, соціальних, екологічних, громадських проектів та стартапів.

На заході були присутні представники великого, середнього та малого бізнесу, інвестори, меценати, представники донорських організацій та місцевої влади. Учасники Пікніку ідей отримали гарний досвід як презентувати свої ідеї аудиторії та створити платформу для комунікації та швидкої фінансової підтримки дійсно зрозумілих та важливих ідей. Ідея, яка отримає найбільше голосів шляхом відкритого голосування, отримає гроші на реалізацію ініціативи.

Подивитися подію онлайн могли побачити всі бажаючі на нашій сторінці у фейсбук. Досі можна переглянути, тисніть сюди!

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

IMG_0014
IMG_0018
IMG_0111IMG_0158IMG_0165IMG_9791IMG_9832IMG_9842IMG_9868IMG_9977