Розпочали серію турнірів smart-ігор

16 червня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся Відкритий турнір однієї з найпопулярніших у світі інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?». В результаті запеклої битви на трьох етапах змагань, перемогу виборола команда «Press F to Vasya», у складі Діани Йожикової, Дмитра Проценка, Василя Полянського, Владислава Рибалки, Андрія Мізерного та Григорія Яковенка.

Ми, спільно з ГО «Коло думок», ICT Cluster Zaporizhzhia та Управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА, недарма обрали саме такий формат, аби простимулювати всебічний розвиток молоді, бо він користується неабияким успіхом у нашому регіоні. Тільки на наш турнір завітало 26 команд (а деякі з власними групами підтримки), і загалом кількість учасників сягнула більше 150 осіб! До участі долучилися команди друзів, колег та студентів, без винятку – досвідчені знавці чи новачки, всі мали можливість проявити себе, натренувати пам’ять і вдосконалити здатність швидко оперувати власними знаннями.

Так, протягом майже трьох годин заходу команди мізкували над відповідями на тридцять шість загадок ведучого. За першість з невеликим відривом також змагалися команди «Чарли Чу-чу» та «Скромность и честность», які в результаті поділили між собою останні призові місця.

Вже цього липня у Центрі молоді будуть додатково проведені ще два турніри «Що? Де? Коли?». Слідкуйте за новинами та обов’язково спробуйте свої сили наступного разу!

DSC_5335 DSC_5343 DSC_5340 DSC_5334 DSC_5349