Репетиції ВГ «Angels» до фестивалю «Гармонія сердець» для дітей з дитячих будинків

Волонтер, він же доброволець, людина, яка робить свою роботу безоплатно. Так, мабуть, не «робота» тут ключове слово.1LNy1Q9JMJ0

Тому як волонтер — це стиль життя, спосіб мислення.

@club23391456 (Волонтерська група «AngelS») — це союз однодумців, для яких добрі справи і допомогу дітям стали спільною метою. Яку очолює, людина з великим серцем — @id11416710 (Юрій Вдовцов).
Крім волонтерства кожен з нас має інші сфери діяльності: навчання, робота, виховання дітей, сім’я, хобі та захоплення.

Тому кожен з нас може поділитися зі своїм другом-волонтерським досвідом.

«- Ми різні, але частину свого життя ми проводимо разом один з одним і разом з дітьми, і це приносить радість і дорослим, і маленькім. Яку допомогу ми можемо надати дітям, залежить від кожного з нас. Привезти дитячі речі в дитячий будинок, організувати квест, виставу або концерт, проводити регулярні розвиваючі заняття та майстер-класи, допомагати випускникам дитячого будинку в його «дорослому» житті, стати дитині другом або навіть прийняти його в сім’ю … »

Уже не перший рік, Ангели готують фестиваль «Гармонія сердець», де діти зі шкіл-інтернатів, дитячих будинків, притулків та реабілітаційних центрів, можуть проявити себе і показати свої таланти. Усі волонтери і задіяні в цьому заході люди дуже чекають і готуються до цього свята. І в цьому році, цей фестиваль обов’язково буде, волонтери вже почали підготовку до нього, в @club56952773 (КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР) Запорізькому обласному центрі молоді, деяких номерів.

Слідкуйте за новинами — Вас чекає щось цікаве!

#КУЗОЦМ#Центр_молоді#Запоріжжя#angels_zp#ангелы#волонтери

9-z_S4bMo_0