Провели навчання для молодіжних працівників

З 21 по 23 травня у Запорізькому обласному центрі відбувся базовий тренінг «Молодіжний працівник». Ця програма реалізовується за програмою Міністерства молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. Навчання пройшло 30 працівників, які займаються молодіжними питаннями в Запорізькій області.

Серед них до проєкту долучилися лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності. За три дні учасники розглянули актуальні напрями молодіжної політики, успішні кейси роботи в Україні та Європі, а також компетенції молодіжних працівників. Основним питанням, що було на часі, стало визначення методів та інструментів залучення молоді до суспільних процесів та змін у громаді.

Також, в результаті нетворкінгу учасники познайомилися між собою та налагодили зв’язки між громадським сектором районів нашого регіону. У підсумку 30 учасників отримають свідоцтва встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

DSC_0947 DSC_1164 DSC_1027 IMG_0933 IMG_1034 DSC_1037 IMG_1062 IMG_1076 IMG_1137 IMG_1057 IMG_1104