Провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги

12 липня у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся майстер-клас на тему надання першої домедичної допомоги за міжнародними стандартами, який для всіх бажаючих провели координатори Товариства Червоного Хреста у Запорізькій області. Захід було реалізовано в рамках проекту молодіжних амбасадорів ідей ООН, з метою підтримки 3-ої Цілі сталого розвитку – «Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччя для всіх у будь-якому віці».

Довідка: Червоний Хрест — неприбуткова, всеукраїнська, добровільна, громадська, гуманітарна організація, діяльність якої ґрунтується на Женевських конвенціях про захист жертв війни від 12 серпня 1949 року. У нашій країні вона з’явилася 8 липня 1954 року і нині її основний осередок базується в Києві. Нині організація займається проведенням тренінгів з першої допомоги, санітарно-просвітницькою діяльністю та освітою щодо міжнародного гуманітарного права, організацією загонів швидкого реагування з метою допомоги постраждалим при надзвичайних ситуаціях та внутрішньо переміщеним особам, а також створенням служб розшуку і психосоціальною підтримкою населення.

Бажання дізнатися про правильне проведення сердцево-легеневої реанімації,  вірне виявлення травм і підготовки до транспортації постраждалих виявило близько 50 осіб. Такий безкоштовний курс став в нагоді не тільки пересічним громадянам, але й студентам Запорізького державного медичного університету та його абітурієнтам, які завітали на побачити методику надання допомоги і на практиці закріпити вже набуті знання.

Захід розпочався з розповіді координаторів Товариства про діяльність Червоного Хреста, про символіку, за якою відрізняються представництва організації у різних країнах та показу просвітницького мультфільму, на меті якого було передати основну ідею її створення та функціонування у всесвітніх масштабах. Далі учасники події перейшли до освоєння навичок домедичної допомоги і теоретичної частини, яка розкрила для них різні підходи до цього в залежності від віку та комплекції особи, яка потребує допомоги.

Ми певні, що ідеологія Цілей сталого розвитку та їхня інтеграція у суспільство наблизить нас до справжнього «європейського життя», про яке так багато говорять. Готові далі діяти з цією метою! До зустрічі на наступних заходах!

IMG_8275 IMG_8277 IMG_8251 IMG_8300 IMG_8370 IMG_8349 IMG_8334 IMG_8325