Продовжуємо тему оупен-спейс кіноклубів Запоріжжя

У п’ятницю, 24 липня, на галявині поруч із Запорізьким обласним центром молоді наша команда облаштувала кіноклуб, який не відбувся би без підтримки ГО «Cultprojector» та мистецьких організацій – Docudays UA та Arthouse Traffic. 

Після великого прибирання подвір’я ЗОЦМ, яке відбулося напередодні, ми вирішили більш наочно показати, що очікує на відвідувачів Zaporizhzhia Public Space – простору під відкритим небом, який незабаром з’явиться на цій локації. А тому й започаткували традицію безкоштовних щотижневих кінопереглядів.

Учасники п’ятничного кіноклубу подивилися фільм українського режисера Дмитра Тяжелова «Без статусу. Україна». Реальна історія розгортається навколо російського громадського активіста Олексія та Нурхан – журналістки з Киргизстану та її трьох дітей-підлітків. Політичні переслідування й особисті причини змушують їх покинути рідний дім і шукати притулку в Україні, однак бюрократична система не дозволяє їм отримати статус вимушених переселенців та відповідний захист держави. Команда «Без кордонів» супроводжує їх та допомагає у пошуках свободи і безпеки.  

До кіноперегляду долучилося близько 30 осіб. По закінченню стрічки, модератор події Костянтин Юхименко, розпочав дискусію на тему зображуваних у стрічці подій. Учасники змогли глибше поринути у суть проблеми, підвищити рівень свідомості щодо життя сучасних дисидентів та звернути особливу увагу на зазначені питання.

Дякуємо всім, хто приєднався! Чекаємо вас наступної п’ятниці!

Проект виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_1301 IMG_1315 IMG_1218 IMG_1247 IMG_1280 IMG_1163 IMG_1227 IMG_1323 IMG_1336