Про старт нової кіберорганізації та перший ігровий турнір Центру молоді

Кіберспорт ще у вересні минулого року було додано до переліку спортивних дисциплін в Україні. Однак, не існує органу чи організації, які би профільно працювали над розвитком цією перспективної для інвестицій сфери у регіонах. Запорізький обласний центр молоді з початку року вирішив розглянути це питання разом із локальними експертами зі студентського середовища — ZNU Games.

Потреба, що виникла через пандемію. У час локдаунів, коли всі вимушено сиділи вдома і шукали способи відволіктися від напруги обставин, що склалися, а також не зруйнувати стосунки з людьми, з якими ти залишився у кількох десятках квадратних метрів, відволікання у віртуальний світ стало ефективним способом розрядки. Тому ми вирішили заглибитися в тему і так почалася історія Gamers Union — нашого спільного проєкту із ZNU Games, які протягом місяця допомогли нам розібратися, як зі звичайного гравця, який грає для себе, зробити справжню кіберкотлету!

Афішувати про створення нової кіберорганізації в Запоріжжі ми вирішили з турніру World Of Tanks. Хлопці розповіли, що у Запоріжжі є чимало кланів, а локальна аудиторія гри є досить широкою. До того ж, турнір з цієї гри дозволив проведення у виключно мережевому форматі, що на час нестабільної ситуації з пандемією однозначно було ідеальним варіантом! Тому 11 та 12 березня, за сприяння розродників гри Wargaming, було проведено Grand Tournament 3×3.

Цей турнір зібрав максимальну для цього змагання кількість команд — 16. Гра проходила у 6 турах — два раунди, півфінал, гра за третє місце і фінал. Таким чином перше місце отримала команда «ROSHEN», друге — «Досвязи», а брозу одержали гравці «Стражи матриці». Вже у понеділок, 15 березня, у приміщенні Центру молоді вони отримали призи від партнерів події «Microtron».

Наступним турнірам Gamers Union бути! Слідкуйте за нашими оновленнями!

IMG_8654 IMG_8751 IMG_8623 IMG_8709