Практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

11 червня 2015 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» проведено практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Перукар» .

Запорізькому обласному центру молоді як ніколи приємно було бути у цей особливий день разом з учасниками, оскільки саме тут ми стали свідками результату роботи тих, хто за допомогою таланту, умінь, фантазії та золотих рук створював казкові образи, дивовижні витвори перукарського мистецтва.

З привітальним словом виступила завідувач сектору активного дозвілля КУ «ЗОЦМ» ЗОР Ю.В.Данилюк, де зазначила:

«Дуже тішить , що найкраща половина Запорізької молоді, маючи величезний талант, харизму і потенціал, активно бере участь в подібних заходах. Адже конкурс — це не тільки нагороди та дипломи, а ще й нові враження, живе спілкування та обмін творчим досвідом.

Тож, ми висловлюємо щиру подяку молоді професійно-технічних навчальних закладів, яка активно долучається до наших заходів, демонструючи свій талант та майстерність на найвищому рівні».

А також нагородила спеціальним подарунком від КУ «ЗОЦМ» ЗОР Шаповалову Вікторію (Луганська область) та побажала організаторам конкурсу — успіхів у благородній справі, учасникам — непохитної віри в свої сили, перемог, натхнення та успіхів у всіх починаннях; глядачам – естетичного та емоційного задоволення від побаченого .