Познайомили школярів із професіями майбутнього

Минулого місяця стартував започаткований нами неформальний освітній проект для школярів «Професія майбутнього». Метою його проведення стала допомога майбутнім абітурієнтам, учням 9-11 класів закладів середньої освіти, у виборі напряму навчання та кар’єри.

Кожен з нас у школі мріяв обрати близьку до душі справу, але чи заходило це далі, аніж просто мріяти? Кажемо на власному досвіді – дуууже рідко! Саме тому ми вирішили взяти на себе відповідальність про донесення для старшокласників різноманітних можливостей працевлаштування від, так би мовити, першоджерела!

Так, протягом двох тижнів інформативні 40-хвилинні лекції відбулися у 54, 45, 106, 108, 84 та 8 школах. Форматом заходу було обрано «живу бібліотеку» під час якої представники максимально різних професій – від баристи до проектного менеджера, від ведучого телебачення до лікаря, від фотографа до звукорежисера – розповідали про нюанси своєї роботи і те, як їхні завдання змінилися відповідно до викликів часу.

Після загальної перезентації напрямів роботи, зацікавлені у пропонованих професіях учні мали можливість особисто поспілкуватися із їх представниками та отримати цінні лайфхаки! Зважаючи на фідбек від школярів, корисними для них стали можливості працевлаштування та пропозиції менторства від спікерів «Професії майбутнього».

Школи-учасниці проекту були обрані за попередньою реєстрацією через гугл-форму, а строк його проведення через високу зацікавленність у заході подовжено до кінця квітня.

IMG_20200303_142351