Показали французьку стрічку про родоначальників кінематографу

В рамках щотижневих кіноклубів, організованих Центром молоді за підтримки ГО «Cultprojector», Docudays UA та Arthouse Traffic, 31 липня жителі та гості міста подивилися французьку стрічку-скарб «Люм’єри!».

Подія відбулася в рамках проекту Zaporizhzhia Public Space у великій залі, з урахуванням всіх карантинних обмежень: дистанції, захисних масок та обробки рук антисептичними засобами. 

Протягом 90 хвилин учасники кіноперегляду поринули в архівні кадри подій 1895 року, коли брати Люм’єри створили перший у світі фільм. Знайомство з історією започаткування мистецтва кіно відбувалося за добіркою відреставрованих стрічок. Фільм супроводжувався коментарями одного з найбільших фанів кіно всіх часів – директором Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо. Завдяки цьому класика кіно перетворилася на сучасну комедію, яка потішила близько 30 глядачів п’ятничного кіноклубу.

Вразити свою уяву, поповнити знання про світ за допомогою виразної документалістики  та цікаво провести час у компанії друзів зможуть всі охочі вже наступної п’ятниці, 7 серпня! Слідкуйте за нашими оновленнями!

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_1637 IMG_1619 IMG_1646 IMG_1629