Поговорили про місто та його устрій на першій панельній дискусії

6 серпня на майданчику Zaporizhzhia Public Space відбулася перша панельна дискусія!

З появою нового громадського простору ми присвятили її відповідній тематиці – урбаністиці та осучасненню Запоріжжя. Про тренди розвитку міста, проблематику доріг та інфраструктури відвідувачі заходу могли поговорити з профільними експертами, які займаються розробкою рішень цих питань.

Протягом двох годин під відкритим небом відбувалася жвава дискусія. Жителів міста цікавили питання, що стосуються інклюзивності місць загального користування, громадського транспорту, велосипедизації та відновлення культурних пам’яток міста, а також поточних ремонтів у різних районах Запоріжжя. На їх занепокоєння реагували:
— Володимир Волобуєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
— Саодат Усмонова, заступниця директора КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя»;
— Павло Назаренко, в. о. головного архітектора міста;
— Олександр Ралик, CEO Exdroner, експерт у сфері урбаністики, технічний консультант ГО «СпільноHUB».
Модерував дискусію проектний менеджер Центру молоді – Костянтин Юхименко. Завдяки панельній дискусії небайдужі містяни привернули увагу представників влади та громадських діячів до реальної проблематики нинішнього устрою міста, з якою вони стикаються щодня: на шляху на роботу, зустрічі з друзями або під час прогулянок своїм районом.

Наступна зустріч з експертами у Zapozizhzhia Public Space буде присвячена питанням екології та відбудеться 20 серпня. Поговоримо?

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_8645 IMG_8693 IMG_8666 IMG_8732 IMG_8754 IMG_8815 IMG_8839 IMG_8850 IMG_8861 IMG_8832 IMG_8902 IMG_8972 IMG_8956