Початок загальнонаціонального проекту «Благодійна Україна»

Конкурс «Благодійна Україна» – єдиний загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі, який проводиться вже 6 рік поспіль.

Мета його проведення націлена на розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Організатором проекту є Асоціація Благодійників України, спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством соціальної політики України, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством культури України. Також, постійним партнером проекту є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

Завданнями Конкурсу є:

  • популяризувати благодійництво, меценатство та волонтерство, організації та ефективні практики;
  • відзначити кращих благодійників, меценатів та волонтерів, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
  • проінформувати суспільство про кращі практики благодійної діяльності;
  • популяризувати та заохотити громади до благодійності.

За його підсумками найкращі відзначаються унікальною нагородою «Ангелом добра».

Головою Наглядової ради конкурсу є Анжеліка Рудницька – співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка. Також, до складу НР входять: лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА- ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

Нині відбувається регіональний етап конкурсу за колективними та індивідуальними номінаціями, які торкаються таких сфер як підприємництво та волонтерство у галузі культури, охорони здоров’я, захисту України тощо. Повний список можна побачити у положенні конкурсу.

Останній термін подання заявок: 15 лютого. Форма за посиланням.

Добрі справи винагороджуються! Це – ваш шанс довести свою першість :)

Blago_resized