Підвели підсумки Конкурсу обдарованої молоді у галузі науки

13 листопада у Запорізькій обласній державній адміністрації нагородили учасників Обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки, які подали до розгляду професури міста та області свої дослідження у різних галузях знань.

Цього року до конкурсної комісії надійшло 89 робіт, велика частина яких була високо оцінена журі. Перевага за кількістю належить гуманітарним наукам серед представників студенства, а технічні більше користувалися попитом у молодих науковців. Зокрема, найактивнішими виявилися студенти Запорізького національного технічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету та Запорізького національного університету.

Переможців конкурсу визначали у наступних категоріях:

  • студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації всіх форм власності;
  • молоді спеціалісти промислових підприємств, установ та організацій області всіх форм власності віком від 18 до 35 років;
  • молоді науковці (доктори, кандидати наук, докторанти, аспіранти, викладачі, здобувачі, наукові працівники віком до 35 років)

Конкурс проводився у 15 номінаціях, відповідно до яких комісією було обрано 21 переможця. У категорії «Фізико-математичні науки» найкращою була обрана робота Ігора Лимарєва (ЗНУ), «Біологічні, хімічні, екологічні науки» – Ірини Алімової (ТДАТУ) та Юрія Карпенко (ЗНУ), серед робіт у «Технічних науках» перемогли праці Сергія Шульженко (ЗНТУ) та Альони Дяденчук (БДПУ).

Максим Ситенький (ТДАТУ) та Зоя Білоусова (ТДАТУ) стали переможцями у номінації «Сільськогосподарські науки», Софія Тоцька (ЗНУ) – «Історичні та культурологічні науки», а Ельвіна Аблязова (ТДАТУ) – «Економічні науки». Конкурсна комісія у категорії «Філософські та соціологічні науки» поставила найвищий бал Олесандрі Щербань (ЗНУ) та Ользі Широбоковій (ЗНУ), у «Філологічні науки» – Олесандру Смирнову (ЗНУ) та Марині Воробйовій (ЗНУ), «Юридичні науки» – Валерії Єфіменко (ЗНУ) та Івану Шумейко (ЗНУ), а Борзило Катерині (ЗНУ) та Ользі Іщук (ЗНУ) у номінації «Педагогічні та психологічні науки».

Дослідження Катерини Набоки (КПУ)  у галузі «Державне управління та політичні науки», Дмитра Пігалкова (ЗНТУ) у галузі «Фізичне виховання та спорт» та Анни Переверзєвої (ЗНУ) щодо «Менеджменту управління» були обрані у відповідних номінаціях як такі, що заслуговують на винагороду.

Вітальне слово на церемонії нагородження проголосили Костянтин Бриль, голова Обласної державної адміністрації та перший заступник голови Обласної ради Егор Семенков. Також вони вручили молодим науковцям і членам конкурсної комісії почесні грамоти та право отримати грошову винагороду у підтримку розвитку вітчизняної науки. Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова теж привітала всіх учасників конкурсу та запросила до слова авторів двох найкращих робіт.

Дякуємо всім і сподіваємося на вашу участь наступного року!

foto-4 foto-5 foto-8 foto-24