Підбили підсумки відкритих турнірів Що? Де? Коли?

Протягом 3-х місяців ми щотижня проводив відкриті турніри для найрозумніших та найкмітливіших жителів міста з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У вересні турніри отримали своє логічне продовження у півфінальних іграх. І, нарешті, у жовтні відбувся фінал!

Минулої суботи, 3 жовтня, запекла боротьба за першість у фінальній грі продовжилася. За вихід до них змагалося чимало команд, але пощастило лише 10 з них: Чарли Чу Чу, Скромность и Честность, High Hopes, Им. Иванны Бабрелаус, Резус Фактор, Вмятина Двинятина, Para bellum, М-8, Кий Щек Хорив и сестра их брат та Big Fish. Надскладні питання ведучого змогли успішно розгадати команди   Чарли Чу-чу, Резус-фактор та Скромность и честность (SICh), які і стали переможцями! Вони посіли перше, друге та третє місце відповідно.

Найкмітливіші команди відкритих турнірів отримали кубки, подарунки та грошові сертифікати від української мережі магазинів «Сільпо». Підтримку смарт-турнірам як одному зі способів корисного та розвиваючого дозвілля молоді Запорізького краю висловила і обласна влада у особі заступника голови ЗОДА Олександра Свистуна, який вручив подарунки переможцям.

Свої результати команди зможуть переглянути у наших соціальних мережах.

Гравці відзначили, що ця гра надзвичайно зміцнює командний дух та зближує людей краще, аніж будь-яка інша. Бо дозволяє кожному проявити свої знання, виявити сильні сторони та подискутувати на питання у різних сферах. Ті, хто був з нами на турнірах знають, що вони є традиційними і проводяться щорічно. Тому вже у наступному році вони чекатимуть жителів та гостей міста на запеклих інтелектуальних баталіях! А поки радимо слідкувати за анонсами.

Проект реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_0403 IMG_0200 IMG_0206 IMG_0196 IMG_0214 IMG_0224 IMG_0262 IMG_0252 IMG_0401 IMG_0422 IMG_0354 IMG_0362