Перший акустичний концерт у Центрі молоді

У суботу, 3 березня, у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся перший у цьому році концерт!

Затихле світло, гітарна музика, приємний чоловічий вокал – у аудиторії панувала своя атмосфера, яку створив Олександр Мінаєв разом зі своєю группою музикантів. Цього виконавця ви можете пам’ятати з шоу «Голос Країни» – на сліпому відборі він виконував пісню «Guitar» і підкорив своєю грою на гітарі та співом Потапа, який розвернув своє крісло і дав Олександру можливість пройти у наступні тури «Голосу».  Передивитися епізоди з його участю у шоу можна тут.

На своєму концерті співак виконував переспіви всесвітньовідомих композицій у своєму неповторному ліричному стилі під аккомпанімент власної гітари. Не дивлячись на дещо драматичні пісні, ніхто не пішов сумним з його виступу – інколи співак підбадьорював всіх жартами зі сцени, та й аудиторія, яка складалася з трохи більше 50 осіб, просто насолоджувалася музикою.

Формат цього творчого заходу нам дуже сподобався і якщо ви – молодий виконавець и шукаєте можливості заявити про себе, ми готові вам допомогти! А організаторам та виконавцям дякуємо за натхненний вечір :)

IMG_2093 IMG_2096 IMG_2097 IMG_2094