«Пасхальні пригоди» до свята Великодня

У четвер, 5 квітня, у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся захід під назвою «Пасхальні пригоди», приурочений до традиційного християнського свята Великодня.

Типово, що напередодні цього дня господарі та господині готують спеціальний кошик, до якого пекуть святкові паски та фарбують чи обгортають у декоративні наліпки яйця. Робота над ним традиційно відбувається всією сім’єю. Ми вирішили додати чогось нового до цих давніх ритуалів, та знайшли мистецтво під назвою «квілінг», попрацювати у якому спробували всі наші учасники.

Квілінг  (англ. Quilling – рюш. Походить від слова quill – пташине перо, гофрування, паперокручення) – вид рукоділля, в якому за допомогою різних за кольором паперових смужок, скручених по спіралі, роблять плоскі чи об’ємні композиції (картини, листівки, або навіть вази).

Свою творчу сторону гості Центру молоді проявляли спочатку роблячи писанки, а потім, за допомогою паперових декоративних елементів, доповнювали їх оригінальними елементами, аби наприкінці отримати ну майже витвораи мистецтва, які, наприклад, можна презентувати рідним та близьким на Великдень!

Після майстер-класу, учасники заходу були запрошені прийняти участь у квесті аудиторіями Центру молоді. 5 команд, 5 кімнат і 5 завдань, які треба було виконати, аби отримати головний приз: купу вражень і шоколадних пасхальних кроликів на додачу :)

Всього нас відало близько 50 осіб, яким ми дуже вдячні і в надії, що вам у нас сподобалося. Чекаємо на вас ще!

IMG_3081 IMG_3082 IMG_3084 IMG_3085 IMG_3086 IMG_3089 IMG_3091 IMG_3092 IMG_3093 IMG_3095 IMG_3097 IMG_3098 IMG_3099 IMG_3101