ОГО у дії! Запустили новий онлайн-проєкт

Ні для кого не секрет, що карантин болюче торкнувся всіх галузей суспільного життя. Не винятком став і громадський сектор – чимало проектів спрямованих на саморозвиток жителів Запорізького краю, нетворкінг та неформальну освіту, які мали бути реалізовані в області були вимушено призупинені. Про діяльність Центру молоді ви знаєте – ми закрили двері ще на початку карантину і призупинили безліч проектів, проведення яких стало нашою традицією.

Однак, це не змусило ані нас, ані наших друзів з ОГО піти на вимушені канікули, навпаки – більше зосередитися на об’єднанні сил над інформативно-просвітницькою роботою аби стати на варті інформаційної гігієни соціуму, а зокрема молоді.

Так, неформальне міністерство Об’єднання громадських організацій, яке було створено минулої осені, запустило ютуб-проект ОГО! Оnline, у якому представник з кожної ГО протягом 3-7 хвилин порушує певну тему, на якій зосереджена їх діяльність. Нагадаємо, що пліч-о-пліч з нами у складі міністерства працюють такі організації як Edison Space coworking, Zpspace, Дзиґа, Cultprojector, Gender Z, Свідоме Місто та Спільно HUB.

Долучайтеся і ви!

Про новини зі світу фемінізму, екології, кіно, факт-чекінгу, роботи владних структур, міської інфраструктури, неформальної освіти та велосипедизації можна дізнатися за посиланням. Також, слідкувати за випуском нових відео можна в інстаграмі ініціативи.

для поста (1)