ОГО-ефект на Запоріжжя презентували на фестивалі Khortytsia Freedom

Наймасштабніший музичний фестиваль Запоріжжя Khortytsia Freedom, який тривав 31 серпня — 1 вересня у парку Металургів, об’єднав нас музично і не тільки! Саме там, у внутрішньому дворику Палацу дитячого та юнацького мистецтва, заховалася машина часу, яка могла відправити всіх бажаючих у місто майбутнього.

Локацію GROWMADA з посилом «Запоріжжя — 2030» організували десять активних і діючих громадських організацій нашого міста, серед яких: Edison Space coworkingЗапорізький обласний центр молодіДзигаСпільно HUBZpspace.com.uaCultprojectorСвідоме МістоGender ZПлатформа Дві Башти та GG Weekends (за активними посиланнями дізнаєтеся про них більше).  З цією метою вони всім бажачим показали реальний ОГО-ефект, в якому «ОГО» означає «Об’єднання громадських організацій». Разом вони не просто пофантазували на тему майбутнього, яке в голові у кожного з нас виглядає дещо апокаліптично, але й показали як на прикладі власної діяльності та ініціатив локальних активістів можна змінити ситуацію на краще. Наприклад, зважаючи на те, що на нашій планеті природні ресурси вичерпуються з надзвичайною швидкістю, за допомогою звичайного велосипеду всі бажаючі змогли виробити електроенергію, що показало гостям локації дію відновлювальних ресурсів на практиці. А ось музей-раритет, що діяв у сусдній палатці з імпровізованою машиною часу, знайомив відвідувачів з раритетами, які після себе залишає для наступних поколінь 2019 рік.  Організація такого незвичного і наочного впливу громадян на рідну місто відбулося завдяки Всеукраїнській асоціації організаторів масових музичних заходів у співпраці з Програмою сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні USAID/ENGAGE.

IMG_0313

Крім того, всі бажаючі могли дізнатися і про діяльність Запорізького обласного центру молоді окремо, напрямки нашої діяльності та найближчі події! Незвично презентували cебе наші партнери: Cultprojector показували авторське короткометражне кіно, Платформа Дві Башти запрошувала намалювати своє бачення міста майбутнього та поліпити з глини, спільнота дівчат GG Weekends показала, як правильно організуватися для спільного проекту і підтримувати свій командний дух попри всі складнощі. В цей час Zpspace.com.ua перевіряли рівень еко-свідомості громадян, ГО Дзига прояснювали функціонування датчиків моніторингу повітря, Спільно HUB запускали вищеописаний велогенератор. Про права людини та їх захист локально розповідали Gender Z, а ГО Свідоме Місто знайомили з «Кодом міста» та вчили інспектувати вивіски.

Такий формат ОГО був проведений вперше, але не в останнє! Незабаром ми зберемося із партнерськими організаціями аби цікаво презентувати корисну інформацію для вас. Слідкуйте за новинами!

IMG_0322 IMG_0330 IMG_0341 IMG_0319 IMG_1235 IMG_0277 IMG_0237 IMG_0310

IMG_0188 IMG_0213 IMG_1076 IMG_1287 IMG_1394 IMG_1542 IMG_1627 IMG_1641 IMG_1690 IMG_2024 IMG_6197