Один з найкращих ВНЗ Придніпров’я провів профорієнтацію для молоді у ЗОЦМ

30 листопада у Запорізькому обласному центрі молоді відбулася презентація Дніпропетровсього державного університету внутрішніх справ для школярів, студентів коледжів та всіх бажаючих, хто хоче навчатися державній службі.

Але, якщо ви вже встигли подумати, що у них дуже вузький напрям навчання, поспішаємо вас здивувати: у ДДУВС, окрім військових наук і забезпечення національної, інформаційної, цивільної та кібербезпеки, можна навчатися за напрямками менеджменту та маркетингу, політології, психології і права.

Однак на профорієнтаційному заході студенти зосередилися на тому, щоб показати свою творчу сторону. Вони довели, що навчання у їхній альма-матер не змусить молодь відмовитися від своїх мрій! Вони співали, танцювали, грали на музичних інструментах та замагалися у бойових мистецтвах на сцені Центру молоді.

Також, представники університету показали свої відеороботи запорізьким школярам та учасникам заходу про устрій ВНЗ, підготовку до навчання та порадували приємним бонусом: у холі Центру молоді попурі із сучасних пісень зіграв оркестр.

IMG_8108 IMG_8109 IMG_8110 IMG_8111 IMG_8112 IMG_8113