Назвали команду найвеселіших та найкмітливіших у Запоріжжі

Цьогорічний фінал Відкритої Запорізької ліги «Клубу веселих та кмітливих» відбувся у Запорізькому обласному центрі молоді 11 грудня. Гостями заходу стало близько 300 осіб, які спостерігали на сцені гумористичне протистояння трьох найкращих команд КВК міста Запоріжжя та області.

Весь рік команди промислових підприємств, університетів та просто команди друзів змагалися у гумористичних конкурсах за кубок найкращих. За результатами різних етапів Ліги до фіналу дійшли дівчата із ЗНУ «Нет парня», інтелектуальна команда «Оторва» та представники ПАТ «Запоріжкокс» – «Летучие ежи».  До складу журі увійшли: художній керівник Ліги, досвідчений учасник КВК Ігор Літвіненко, тренер Ліги сміху, учасник «Імпровізу» Віталій Гончаренко, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова, начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю Департаменту спорту, сім’ї та молоді ЗОР Олексій Савицький та Сергій Ільченко, молодіжний мер Запоріжжя, перший заступник голови Обласної ради трудової молоді.

Змагання відбувалися у чотирьох конкурсах: привітання, класичний біатлон, капітанський та музикальне домашнє завдання. Команди поступово набирали бали до своїх скарбничок протягом фіналу, але вирішальними для учасників стали два останніх конкурси, після яких переможці були очевидні: команда «Оторва» одержала перемогу у цьогорічній Запорізькій Лізі КВК і ми вітаємо їх з першістю!

До наступного року, КВК!

IMG_8265 IMG_8266 IMG_8304 IMG_8321 IMG_8268 IMG_8267 IMG_8434 IMG_8429 IMG_8270 IMG_8271 IMG_8476