Нагородили випускників Школи вожатих сертифікатами

30 березня підвели підсумки одного з найдовготриваліших проектів Запорізького обласного центру молоді та Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА – Школи вожатської майстерності. За результатами двомісячного навчання, 70 учасників школи отримали сертифікати вожатого і вже цього літнього сезону зможуть успішно працевлаштуватися у дитячі оздоровчі табори та центри всієї України.

Випускний для вожатих став не лише приємною миттю зустрічі із новоствореними друзями та черговим кроком до мрії – також, учасники проекту мали підтвердити, що мають достатній рівень знань для цієї посади на заключному екзамені. За його висновками, ми отримали 80 блискучих сертифікованих вожатих! Табори «Факел», «Меотида», «Брігантіна», табір ім. Ю. А. Гагаріна та академія розвитку інтелекту Smartum Україна стали гостями випускного і презентували для учасників свої центри відпочинку та оздоровлення, а також запросили їх працевлаштуватися на цей сезон. Таким чином, близько половини випускників вже обрали свій табір на це літо. А ми вам про них будемо нагадувати на офіційній сторінці Школи вожатих.

Протягом лютого-березня, учасники у 4 группах (з лімітом 40 учасників на кожну) відвідували лекційні, семінарські та практичні заняття, метою яких була підготовка молоді до роботи вожатими. Так, вони отримали знання з наступних тем:

  • основ педагогіки та дитячої психології
  • конфліктології
  • юридичних аспектів роботи
  • ігромайстерності та сучасної анімації
  • тімбілдінгу.

Охоплення саме цих моментів роботи вожатого, на думку головного тренера ШВМ Сергія Куликовського, у якого за плечима більш ніж 10-річний досвід роботи, є найважливішим і навіть для тих, хто з певних причин вирішив не скористатися можливістю – знання з цих тем стануть в нагоді на будь-якій роботі.

Зазначимо, що близько 100 учасників стали слухачами цьорічного курсу. Попереду на випускників чекають організаційні та творчі зустрічі, які допоможуть їм опанувати всі деталі професії та розкрити свій потенціал і креативність на повну!

DSC_5016 DSC_4989 DSC_5005 DSC_5022 DSC_5134 DSC_5185 DSC_5284 DSC_5316 DSC_5300