Нагородили переможців Фестивалю «Світ трудової молоді — 2018»

Сьогодні, 7 червня, на засіданні колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації були нагороджені команди 5 ювілейного фестивалю «Світ трудової молоді — 2018», який відбувся 18-20 травня.

За її рішенням, місця розприділилися наступним чином:

  • І місце посіла команда ПАТ «Запоріжсталь»
  • ІІ місце зайняли представники Студентського самоврядування
  • ІІІ місце отримали ПАТ «Дніпроспецсталь».

Особливу нагороду гран-прі та кубок отримала команда переможців колишніх років ДП «Івченко-Прогрес». Нагороджували учасників начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова і перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян. Ми вітаємо всіх переможців та дякуємо всім командам за участь у фестивалі!

Крім того, це засідання було присвячене обговоренню заходів, які відбудуться у Запорізькому регіоні до Дня молоді, протягом 23-24 червня. З цього питання слово було надано директору Запорізького обласного центру молоді Інні Скороходовій, яка проінформувала колегію про заплановане святкування у місті Бердянську:

Формат виїзного фесту на березі моря дуже до вподоби нашій дорослій молоді – тому підтвердження наш обласний фестиваль «Світ трудової молоді», який цього року став ювілейним. Але для студентського активу ми не маємо аналогу такого заходу, тому організаційний комітет прийняв рішення зробити подарунок до Дня молоді саме для них! 50 активних представників студентства області протягом трьох днів зможуть проявити свої спортивні та творчі здібності на березі Азовського моря.

В рамках свята будуть проводитися спортивні естафети, конкурс скульптур з піску, водні битви, вечірки та перегляд кінострічок під відкритим небом! Також, найактивніші студенти відвідають Аквапарк та будуть залучені до місцевої програми заходу.

IMG_5007 IMG_5036 IMG_5061 IMG_5067 IMG_5071 IMG_5076 IMG_5074 IMG_5075