Минулих вихідних у Центрі молоді збиралась «Мафія»

8IbXBwb8zokЖителі міста, знесилені від розгулу злочинного угруповання всіма силами намагаються обчислити чужого серед своїх, останні ж оголошують мирному населенню війну до повного знищення всіх порядних громадян — такий сюжет командної психологічної гри «Мафія». І незважаючи на всю складність, навчитися грати в неї може будь-хто за п’ять хвилин. А от освоїти тонкощі і хитрощі гри вдається не відразу.

Гра «Мафія» вражає своєю складністю і простотою водночас, можливо, тому, вона так популярна серед молоді. Все, що потрібно для гри — це колода карт і компанія мінімум 10 осіб + ведучий. З необхідних навичок — логіка, пам’ять, кмітливість, стратегічність і артистизм. Втім, навіть якщо цими якостями ви не володієте, ви все одно можете стати учасником захоплюючого процесу.

9 квітня 2017 р. о 13.00 в затишній аудиторії Обласного центру Молоді знову зібралась Рада Молоді ПАТ «Днепроспецсталь» та активісти міста Запоріжжя зіграти в дебатну психологічну гру з елементами детективного сюжету «Мафія». Гра проводилась за класичними правилами ФІІМ.

Трудова молодь міста запрошує на наступні ігри усіх бажаючих цікаво провести вихідний та розвинути свооє ораторське мистецво! Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мреежах.3DSyNex6DQ4