Робили подарунки «На крилах кохання»!

14 лютого – міжнародний день всіх закоханних! Запорізький обласний центр молоді не міг оминути це романтичне свято і влаштував для всіх бажаючих майстер-класи з виготовлення подарунків своїм коханим, друзям та близьким власноруч.

Подарунки handmade вже котрий рік залишаються одними з найпопулярніших, і Центр молоді скликав містян зробити святкові м’які подушки у вигляді сердець та спробувати себе у ролі художника, але незвичного, бо свої картини учасники створювали сіллю. А ввечері ЗОЦМ перетворився на міні-кінотеатр, де учасники переглядали драматичну стрічку «Найкраще в мені», за романом автора всіма улюбленого фільму «Щоденник пам’яті».

Підсолодили свято гостям смачні кекси та печиво, а також на заході діяла фотозона. Без подарунків з Центру молоді не пішов жоден з учасників, бо для них була влаштована вікторина, яка давала змогу виграти різноманітні призи.

Заходи, в рамках Дня Святого Валентина, відвідало близько 50 осіб. Особливим гостем стала Наталія Федорівна Власова, голова Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА. Вона приєдналася до майстер-класу виготовлення подушок.

Дякуємо всім, хто завітав до нас, чекаємо вас ще ;)

P. S. За чудові фото вдячні Юлії Бодні, яка відгукнулася поволонтерити.

IMG_7393 IMG_7532 IMG_7422 IMG_7490 IMG_7501 IMG_7628 IMG_7499 IMG_7731 IMG_7720 IMG_7755