Майстер-клас з волонтерської діяльності від ЗОЦМ

29 травня 2015 року у КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР відбувся майстер-клас з волонтерської діяльності на тему: «Соціальна адаптація дітей в спеціальних та інтернатних закладах».
Майстер-клас пройшов у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене». У програмі було знайомство з волонтерською діяльністю, специфіка волонтерства в інтернатних закладах, роль волонтера у соціальній адаптації дітей, вивчення анімації для дітей. Майстер-клас провели Юрій Вдовцов та Марія Мокроусова – спеціалісти Центру, волонтери з багаторічним досвідом.
Практичним завершенням навчання стала благодійна поїздка 01 червня 2015 р. волонтерів КУ «ЗОЦМ» ЗОР з волонтерською групою «AngelS» присвячена Міжнародному дню дітей у Молочанську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат і Оріхівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Захід був розділений на 2 частини, спочатку ми провели творчий майстер-клас по танцям, спорту та аквагриму, друга частина — запальний концерт-дискотека за участі Олександри Кравчук, Сергія та Данила Соловйових і групи «SPEEDWAY». Волонтери також провели різноманітні ігри з залом та анімаційні танці. Під час заходу діти продемонстрували нам свої таланти по вокалу, танцям та віршам. Всі отримали пам’ятні подарунки від Злати Огневіч.
Тож, понеділок у нас відбувся дуже насиченим та плідним, допоміг новим волонтерам здобути корисні навички роботи з дітьми двох категорій: діти позбавлені батьківського піклування і діти з особливими потребами.
Особлива подяка оголошується Володимиру Євгеновичу Артемьєву за технічну допомогу та підтримку атмосфери свята.
Ми запрошуємо всіх бажаючих до нашої дружної команди волонтерів!!!