Майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам’яті і примирення

07 травня, о 16:00 біля будівлі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР у м. Запоріжжя відбувся безкоштовний майстер-клас з виготовлення квітів маку до Дня пам’яті і примирення з нагоди перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.
Організатор заходу – КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.
Червоний мак – відтепер символ пам’яті жертв війни, що уособлює в собі кривавий слід від кулі. Червоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.
До участі у акції «Мак пам’яті» «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» було запрошено усіх бажаючих мешканців міста.
На початку заходу присутні дізналися про новий пам’ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі. Відповідно до указу Президента України, метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму.
Після цього для усіх бажаючих провели майстер-клас з виготовлення квітки маку, яка є символом акції «Мак пам’яті» «1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».
Матеріали для створення червоних маків були надані волонтерами. Виготовляли квітки з паперу, атласної стрічки та тканини.
Проводили майстер-клас:

  • Інна Деревинська – головний спеціаліст Управління мололі, фізичної культури та спорту ЗОДА;
  • Анастасія Воскобойникова – студентка факультету журналістики ЗНУ;
  • Олена Кондратенко – майстер по виготовленню виробів з тканини.

Завершився захід спільним виготовленням великої квітки маку, яка буде прикрашати будівлю КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР впродовж пам’ятних днів.
Фінальним акордом стала тематична пісня «Червоний мак» у виконанні чарівної вокалістки Ангеліни Сур.
Дякуємо за чудові світлини студії «Respect».