майстер-клас з виготовлення «Казкового чобітка Діда Мороза».

Новий рік – час веселощів, чудес і подарунків. Підготовка до улюбленого свята ретельна, цікава і захоплива: прикрашання ялинки та житла, вибір подарунків близьким людям та багато іншого у кращих традиціях святкування Нового року.

Одна з найбільш розповсюджених традицій свята, яка прийшла з інших країн — прикрашання приміщення новорічними чобітками або шкарпетками.thHHQrVgOck

У такий новорічний атрибут зазвичай кладуть подарунки та солодощі, або ж він є самостійним подарунком. Такі чобітки виготовляють іменними і святково декорують.

Працівники КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР вирішили підтримати цю незвичайну традицію і 28 грудня 2016 року провели новорічний майстер-клас з виготовлення «Казкового чобітка Діда Мороза».

Молодь, переважно студентська, яка завітала на майстер-клас, захопилися цікавим процесом виготовлення чобітків для подарунків, а також історією виникнення такої традиції. Усі отримали позитивні враження та навички, а головне – новорічні чобітки виготовлені власними руками.

Учасники виготовляли такі казкові чобітки з флісу, декорували їх паєтками, бісером, яскравими аплікаціями. Усім сподобався майстер-клас, особливо відзначили присутні легкість виконання даних швацьких робіт, доступність наданого їм інформаційного матеріалу та втілення його на практиці.

На пам’ять усі присутні разом зі своїми творчими виробами – новорічними чобітками сфотографувалися напам’ять.