Літній ІТ-табір завершився!

Літній ІТ-табір — унікальний проект нашого міста, тому що учасників у ньому навчали абсолютно безкоштовно. Заснований на грант соціального проекту «Мы – это город» ПАТ «Запоріжсталь», він був організований Андрієм Величко, керівником Velichko Smart Events, та зібрав 65 учасників, захоплених темою інформаційних технологій.

Нагадаємо, що в процесі майже трьохмісячного навчання, всі вони змогли отримати достатньо знань зі створення свого власного сайту з нуля, пройшли цілий шлях від написання скрипту, створення графічного обличчя свого продукту до його контентного наповнення та просування у пошукових мережах. Деталями цієї кропіткої справи з учасниками ділилися професійні тренери: бізнес-аналітик Анастасія Міщенко, копірайтер Катерина Жадько, дизайнер Валерія Жаліс та спеціаліст із SEO Влад Шевченко. Крім того, обов’язковим для майбутніх ІТ-шників було вивчення англійської мови, необхідної для освоєння мови програмування.

Чому ми стверджуємо, що знань було достатньо? Тому що на завершальному занятті, яке проходило минулого четверга, учасники мали змогу презентувати створені власноруч в процесі відвідування ІТ-табору сайти. Все це завдяки цікавим лекціям, активній взаємодії зі спікерами та, що не менш важливо, справному виконанню домашніх завдань, націлених на отримання учасниками досвіду та поглиблення засвоєних знань.

По завершенню заходу новоспечені знавці ІТ-сфери отримали сертифікати про участь та висловили бажання продовжувати заняття цією справою. Тому, робимо висновок, слоган літнього табору «Проведи літо з користю» повністю себе виправдав!

Вдячність реалізацію та організацію такого проекту висловлюємо Андрію Величко, соціальній програмі «Мы – это город» ПАТ «Запоріжсталь», Brain Academy, Imt Академія та Центр вивчення іноземних мов «ЭВРИКА».

IMG_4528

IMG_4527 IMG_4529-1

IMG_4520IMG_4526IMG_4525IMG_4521 

 

Без-имени-1