«Ladies’ days»

vq98b_UL9lAУ переддень Міжнародного дня жінок для прекрасної статі співробітники КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР організували цікавий, пізнавальний і корисний освітньо-розважальний захід «Ladies’ days», який передбачає серію тренінгів, майстер-класів, лекцій, зустрічей про необхідне та актуальне: красу, здоров’я, материнство, творчість впродовж двох днів 6 та 7 березня.

«Ladies’ days» — це продовження минулорічного проекту «П’ять днів жіночності», який реалізується до 8 березня – жіночого свята

Жінки та дівчата мали можливість взяти участь у запропонованих майстер-класах та зустрічах 6 і 7 березня з 18.00 до 21.00.

6 березня учасниці виготовляли власними руками вітальні листівки з 8 березня. Майстер-клас провела Анна Шаповалова головний спеціаліст сектору активного дозвілля КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР.

K7pmoWWUZNMКорисний тренінг про жіноче провела Юлія Стрельченко – психолог, директор Центру сімейного щастя «Этомама». А саме Юлія розповіла про те, як встигати виконувати усі свої справи та при цьому отримувати задоволення, про те що внутрішній стан щастя може слугувати потужним зарядом енергії на весь день. Учасниці ще й опанували техніки і практики, отримали заряд позитива та енергії, і дізналися секрети тайм менеджменту та планування.

Перший день «Ladies’ days» завершився запальним танцювальним майстер-класом від Школи танцю «Рондо». Усім азам східних танців наших учасниць навчила Катерина Цурікова — тренер школи танцю «Рондо», чемпіонка України зі східних танців – 2013, фіналістка Кубку Світу – 2014, випускниця Харківської Державної Академії Культури.

7 березня розпочали проект з дуже важливої теми – «Яке харчування і спосіб життя сучасної дівчини сприяє у подальшому легкій вагітності та пологам. Усі тонкощі харчування вагітної. Розвінчання міфів про білок, залізо і червоних продуктах». Лекцію провела і відповіла на усі питання учасниць заходу Марія Орловська, засновниця еко-магазинів «YA GO DA», веган-ресторану «Сок», засновниця школи природних істин голодування – «Я початок», лікар-невропатолог, натуропат, мама трьох дітей, вагітна четвертим малюком.M8nNhCtVjsE

Далі на учасниць чекав цікавий майстер-клас «Секрети святкового макіяжу» від стиліста-візажиста, бровіста, засновниці студії візажу «QUEEN» Наталії Онішкевич.

Для прекрасних гостей діяла колоритна весняна фотозона. Усіх бажаючих фотографували професійні фотографи Антон Довгалюк та Сергій Шашликов.

Яскравим завершенням серії тренінгів та майстер-класів став святковий концерт за участі відомих запорізьких артистів: учні Загальноосвітньої школи №88 — СТЕМ «Бригада Ух», хореографічний колектив школи танцю «РОНДО» «Magic flowers», акробатичний колектив « співак Євгеній Сєрков. Між яскравими виступами розігрували подарунки від партнерів Запорізького обласного центру молоді: кав’ярні «PersonTally», Школи танцю «РОНДО», бренду «ELEGANT» — дизайнерські метелики, арт-простору «AChi», «Нове таксі 281», Фітнес-центру «Перемога», Центру природного харчування і розвитку «YaGoDa», весняного дизайн-маркету «RUMBAMBAR», Турів вихідного дня «Енот Тур», Центру сімейного щастя «ЭТОМАМА» та Карамельної фабрики ручної роботи «LOL&POP». Серед подарунків — сертифікати на безкоштовні заняття й послуги, відвідування заходів, знижки, солодка продукція та дизайнерські вироби. Загалом на захід завітали більше 60 жінок.

Мета заходу: організувати змістовне дозвілля для молоді, сприяти розвитку творчих здібностей та духовному збагаченню, популяризувати здоровий спосіб життя, підвищити рівень знань про жіноче здоров’я та материнство, надати майданчик для обміну думок і ідей.

Участь у всіх майстер-класах і заняттях була БЕЗКОШТОВНА!jDW8dP4jdgg