Корисна зустріч з дієтологом Дмитром Колесніченком

6 квітня у Запорізькому обласному центрі молоді відбулася дуже цікава, а головне корисна зустріч з дієтологом Дмитром Колесніченком.xuRvJK8dKaE

Дмитро не звичайний знавець правильного харчування, він керівник «Современной территории здроровья», громадський діяч, ідейний натхненник та різностороння людина, яка власним прикладом зумовлює людей до дотримання здорового способу життя.

Дмитро активно ділиться своїми знаннями та досвідом з дієтології, розвінчує міфи і стереотипи харчування. Ось і остання лекція у Центрі молоді була присвячена таким темам «Мифы ЗОЖ/правильного питания» + «Биохимия Успеха».

У своєму виступі Дмитро наголошував на тому, що необхідно брати своє здоров’я у власні руки і недовірятися модним тенденціям та привабливим пропозиціям продуктової сфери. На лекції разом з учасникам були проаналізовані такі модні стилі харчування як вегетаріанство, сироїдіння, фрукторіанство.

Окрім того, обговорювали фрукти, спорт, звички, які можуть негативно вплинути на здоров’я. Дмитро відповідав на такі важливі питання, як: чому варто сідати на дієту та чому вони не дають довготривалий результат?

Особливу увагу привернули секрети бадьорості та активності. Дмитро розповів, які звички допомагають нам бути здоровішими, звідки береться лінь, у чому полягають причини хронічної втоми, як з цим боротися.

JHxGzE3Ngbs- Дуже порадувала активність учасників, цікавість молоді до свого здоров’я та харчування у цілому, позитивні емоції від спілкування з тими, для кого дійсно актуальний стан здоров’я! – написав у соціальних мережах Дмитро Колесніченко після зустрічі-лекції у Центрі молоді.

Лекції Дмитра — це завжди щось неймовірне! Його можна слухати безкінечно, бо Дмитро подає серйозний матеріал легко, весело, нестандартно, а головне, що дійсно допомагає людям змінити культуру харчування та бути здоровішими!