Музиканти зі Швейцарії дали концерт у Центрі молоді

В рамках міжнародної співпраці, за підтримки Міського центру допомоги до Запорізького обласного центру молоді цієї суботи завітав Альянс духового оркестру, створений музикантами з різних куточків Швейцарії. Вони сформували союз різних мідних духових інструментів, таких як корнет, флюгельгорни, труби і баси, барабан і альпійський горн (швейцарський національний інструмент).

На своїй батьківщині вони дають концерти у різних містах та на різних майданчиках, а до України завітали з благодійною метою і у Запоріжжі подарували аудиторії натхнення та приємні враження. Перед концертом спеціально для учнів музичних шкіл міста та області вони влаштували майстер-клас, у якому були задіяні такі інструменти як корнет, тромбон, труби і альпійський горн.

Диригентом духового оркестру є Андреас Бахман, справжній майстер своєї справи із 40-річним досвідом. Особливістю Союзу духового оркестру є те, що він був створений музикантами, які за своїми освітніми спеціальностями є людьми різних професій. Їхня єдність і міць створена не лише музикою – Альянс складають цілі сімейні династії, для яких гра на духових інструментах це заняття, яке передається у спадок.

Відвідувачі концерту змогли насолодитися класичними композиціями, а серед інструментів вони більш за все вподобали звуки альпійського горну, який і за виглядом, і за звучанням схожий на рідну трембіту! Однак, цей міжкультурний діалог став не тільки музичним – аудиторія змогла познайомитися ближче зі Швейцарією через факти, про які розповідали члени Союзу у перервах між мелодіями.

IMG_6245 IMG_6247 IMG_6249 IMG_6246 IMG_6248 IMG_6252 IMG_6251IMG_6250