Компас лідерства: як це і для чого?

В межах програми розвитку соціально незахищених верств населення «Stronger Together» у Запорізькому обласному центрі молоді 20 вересня відбувся захід «Сьогодні і завтра: лідерський тренінг для молоді». Його організаторами стали наші колеги з Молодіжного центру «Osvitorium» (м. Дніпро). Учасниками заходу стало близько 100 осіб.

Для молоді Запоріжжя та області його провела унікальна тренерка зі Сполучених Штатів Америки Джеккі Гарлок – психологиня, експертка у роботі з психологічною травмою «Illinois Collaboration On Youth» (Чикаго). Ні для кого не секрет, що бути лідером – це важка робота, яка потребує великих зусиль, а її немаловажливою частиною є уміння поратися зі стресовими ситуаціями, які виникають, коли людина не може збалансувати час та енергію на всі справи, за які вона несе відповідальність. Саме вони впливають на ментальне здоров’я індивіда та нерідко заважають досягти психологічного благополуччя.

З метою розібрати причини, вплив та наслідки негативних психологічних впливів, в тому числі і травм, а також розглянути методики допомоги тим, хто від них страждає, учасники тренінгу у групах генерували свої уявлення про такі випадки і ділилися власним досвідом взаємодопомоги у складних ситуаціях. Також, вони разом окреслили пріоритетні напрями для особистісного і професійного розвитку та дізналися, як підвищити свою ефективність не просто як лідера, а як члена команди.

Такий відгук з боку молоді виявив актуальність даної теми і необхідність проводити діалог на цю тему частіше. Тому ми раді приєднатися до участі у проекті і вдячні молодіжним працівникам Освіторіуму за соціально-корисний івент у нашому місті!

IMG_6151 IMG_6150 IMG_6153 IMG_6152 IMG_6149