Клуб-експеримент «Англійська для всіх» провів чергове заняття з вивчення англійської мови на базі КУ«Запорізького обласного центру молоді»ЗОР.

8 квітня клуб-експеримент «Англійська для всіх» провів чергове заняття з вивчення англійськоїааа

мови на базі КУ«Запорізького обласного центру молоді»ЗОР.

Усі бажаючі могли підтягнути свою англійську або просто поспілкуватися та навчитися правильній вимові, адже коли ти говориш та думаєш на тій мові, яку вчиш – ти з головою поринаєш в неї

Чому саме англійська тому, що ні для кого не є секретом той факт, що найпопулярнішою мовою в світі є англійська мова. Знання англійської мови — невід’ємна складова професійної реалізації у сучасному світі.

У сьогоднішніх реаліях клуб «Англійська для всіх» є актуальним тому, що учасники можуть отримати:

* збагачення свого розумового потенціалу та ерудиції;

* необмежені можливості в роботі, відпочинку та подорожі;

* при вільному володіння англійською — легко знайти роботу;

* можливість знаходити друзів в Інтернеті, друзів з різних країн та знову ж підвищувати рівень англійської мови спілкуючись з ними.

Головною особливістю курсів є проведення занять для воїнів АТО. Курс, запропонований бійцям, викладачі називають інтенсивом: за 3 місяці, навчаючись щосуботи, солдати здобудуть базовий рівень знань, який як планується, підвищить їх інтеграцію в цивільне життя.

На занятті обговорювались розповсюджені теми такі як: робота, навчання, подорожі, хобі, домашні улюбленці, а головне теми, які пропонують самі учасники.

Керівник клубу «Англійська для всіх» Станіслав Маньков — проводить заняття у формі швидких запитань, колективного обговорення та діалогів з кожним учасником.

ЩОСУБОТИ з 14:00 до 16:00 кожен бажаючий може приєднатися до БЕЗКОШТОВНИХ курсів «Англійська для всіх», обмежень за віком немає, а навчання проходить у групах до 10 осіб.