Попри обставини завершуємо сезон ШВМ — 2020

Близько 150 молодих осіб цьогоріч виявили бажання спробувати себе у ролі вожатих та реалізуватися на сезонній роботі у літніх дитячих оздоровчих закладах!

Школа вожатської майстерності більше 10 років дає можливість молоді Запорізького краю втілити мрію дитинства – стати головним свого загону, впливовим організатором та наставником для молодших. За тривалий період існування, вона виховала чималу кількість молодих людей і сприяла як опануванню ними відповідальної професії вожатого, так і успішному працевлаштуванню.

Учасниками проекту стала молодь з різних закладів вищої освіти області. Займаючись у трьох групах, вони у період з лютого до березня набували спеціальні навички та вміння у роботі з дітьми на базі головних організаторів Школи – Запорізького обласного центру молоді. Набір учасників був відкритим для всіх бажаючих, а навчання безкоштовним. У цьому особливість і валідність результатів навчання – мотивація кожного окремого учасника понад усе!

Необхідний інструментарій у професії майбутні вожаті отримали на заняттях із нормативно-правових засад роботи, педагогіки та вікових, психологічних, фізіологічних особливостей дітей різного віку, педагогічних можливостей гри та їх варіацій, а також особливостей організації самоврядування в таборі.

Настання карантину зненацька заскочило лише останню групу, бо ж перші дві встигли пройти увесь курс. Однак, учасники сумлінно підтягнули знання за підручником, створеним незмінним тренером ШВМ Сергієм Куликовським, а також організовували відео-конференції, аби у такий час не залишатися без нових друзів! Формат онлайн-навчання також передбачав консультації із тренерами та організаторами проекту у мессенджерах.

Тож, випускний Школи вожатської майстерності — 2020 став виключенням із правил! Замість ярмарку вакансій, презентацій таборів, теоретичних та практичних тестувань, перевірка одержаних знань відбулася за допомогою онлайн-тестування. За результатами контрольного тесту близько половини учасників отримають сертифікати про завершення Школи, які дадуть їм значну перевагу у працевлаштуванні наступного літа.

Вдячні всім за участь і сподіваємось попри все, літо 2020 стане для нас дійсно яскравим та приємно незабутнім!

IMG_1323 IMG_1335 IMG_1343 IMG_1358 IMG_1370 IMG_1390 IMG_1396 IMG_1425 photo_2020-03-11_11-24-54