Iнтелектуальна ділова гра «Погляд молоді на Європейський вибір України»

13 травня, о 14:00 у КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР відбулась інтелектуальна ділова гра «Погляд молоді на Європейський вибір України» серед студентської молоді міста Запоріжжя, приурочена до святкування Дня Європи в Україні.
Організатори гри – комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Європейська молодь України», Громадянська мережа ОПОРА в м. Запоріжжі.
Мета: організація дозвілля, сприяння розвитку інтелектуального потенціалу Запорізької області, привернення уваги молоді до євроінтеграційних процесів в Україні.
Участь у грі взяли команди Запорізького національного університету, Класичного приватного університету, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, Запорізького державного медичного університету та Запорізької державної інженерної академії.
Гра проходила у декілька етапів:
1. Квест «КАРТА ЄС».
2. Дискусійний клуб.
3. Домашнє завдання – презентація на тему: «Енергозбереження та енергоефективність в м. Запоріжжі (Запорізькій області) враховуючи досвід країн Європейського союзу».
Перший етап захопив учасників своїми непередбачуваними запитаннями, адже вони не тільки згадали розташування країн Європи на географічній мапі, але й перевірили свої знання про особливості культури та історії кожної країни.
Впродовж гри учасники дискутували про європейські традиції в Україні, доцільність працевлаштування української молоді у країнах Європи, особливості впровадження європейських стандартів освіти в Україні. Саме під час дискусії вони змогли проявити свої вміння логічно, послідовно аргументовано, конструктивно відстоювати власну позицію.
Завершальним етапом стала презентація домашніх завдань. Усі команди дуже ґрунтовно підготувалися та дослідили питання енергозбереження у Запорізькій області.
За результатами гри місця розподілилися наступним чином:
1 місце — команда «Вихухоль» (ЗІЕІТ);
2 місце-команда «13-й факультет» (ЗДІА);
3 місце — команда «Youn’g» (КПУ);
4 місце — команда «Ювента» (ЗДМУ);
5 місце- команда «Бенілюкс» (ЗНУ) .
Усі учасники та переможці отримали грамоти та тематичні подарунки.
Ми дякуємо усім,хто долучився до цього заходу!
Особливу подяку за чудові світлини ми висловлюємо нашим друзям студії «Respect».