У ЗОЦМ відбувся гумористичний фрістайл

У четвер, 10 травня, Центр молоді наповнився голосним сміхом та позитивом, бо на сцені великої зали виступали молоді та запальні коміки з команд вищих навчальних закладів і підприємств міста та області в рамках Фестивалю Відкритої Запорізької Ліги Клубу веселих та кмітливих.

8 команд змагалися за вихід до чверті фіналу Ліги та мали змогу презентувати себе у двох конкурсах: «Фрістайл» та «Розминка». За підсумками конкурсів їх оцінювало високопочесне журі, у складі якого були Віктор Іваницький — актор і автор команди Запорізької Ліги Сміху, генеральний директор «Іван-таксі», начальник управління молоді фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова та  Ігор Литвиненко — актор та учасник команди КВК «Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит». Команди виявилися дуже різноманітними як тематично, так і за характером виступу, і повністю розкрилися протягом «Фрістайлу» для аудиторії. А на «Розминці» вразили неочікуваними гострими і неочікуваними жартами, за які журі їх щедро винагородили балами. Захід був проведений незмінним ведучим Ліги Микитою Налівкиним.

За підсумками травневого Фестивалю до наступного туру КВК не пройшла команда ПАТ «Запоріжсталь» і «Rave On», які набрали найменше балів за свої виступи. Чекаємо їх наступного разу вже у глядацькому залі і вітаємо команди з виходом у наступну Лігу!

IMG_3787 IMG_3788 IMG_3816 IMG_3826 IMG_3861 IMG_3903 IMG_3907 IMG_3958 IMG_3972