Голосно! Провели насичений літературний вечір

Запоріжжя поповнилося значною кількістю сучасних бібліотек. Проте чи досі молодь захоплюється літературою, або ходить до них робити гарні фото? Ми віришили роз’яснити це питання і провели у стінах Центру молоді перший за довгі роки літературний вечір!

Подія проходила в рамках проєкту Запорізького публічного простору і ми чекаємо на теплий сезон, коли такі події можна буде проводити оупен-спейс. А доки – аудиторії ОЦМу наше все!  Позаминулої суботи його учасники заходу жваво дискутували та ділилися враженнями й відкриттями в літературі. А також голосно зачитували уривки зі своїх улюблених творів і давали власну оцінку напрямам світової та української літератури. Багато з присутніх виявилися поціновувачами класичної літератури. Також було зауважено, що більшість творів, зазначених у шкільній програмі, не підходять учням по віку. Цю думку підтримала більшість учасників, серед яких були як люди віком 40 років, так і 16.

Мотивашка читати, переконалися ми, у всіх різна. В той час, як хтось читає для насолоди, інші – беруть книжку іноземного автора мовою оригіналу, аби вивчити її (до речі, крутий лайфхак!). Одні так вгамовують фантазію, а другі шукають істину й натхнення. Все залежить від книжки та читача, згодні?

За модерацію події вдячні юному артисту Матвію Журавльову.

До речі, якщо у вас є бажання зібрати однодумців та повторити літературник – пишіть нам у приватні. Проте зауважте, що сприяти проведенню події зможемо виключно в онлайн-форматі.

Дякуємо всім, хто приєднався!

IMG_0185 IMG_0239 IMG_0254 IMG_0207 IMG_0277 IMG_0253 IMG_0258 IMG_0228