Форум-майстерня для МГО та рухів Запорізької області «Молоді та незалежні»

Незважаючи на те, що на вулиці літо, пора відпочинку у КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР продовжують проходити проекти для активної молоді. Одним із таких є ІІІ Форум-майстерня для МГО та рухів Запорізької області «Молоді та незалежні» присвячена відзначенню 25-ї річниці Незалежності України.
Так, 20 та 21 серпня всіх охочих із міст Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь та Бердянськ навчали проектному мнеджменту.Для цього був запрошений спеціаліст МЦД | Молодіжного Центру Дніпропетровщини Роман Вінниченко зі своєю командою. Окрім навання у перервах в Мелітополі для нас влаштували катання на атракціонах, а у Бердянську ми дізналися про 1-ше «Антикафе» та малювали мурали разом з громадськими активістами міста поблизу морського узбережжя.
Ми, дякуємо нашим партнерам та колегам із міста Дніпро, Управлінню молоді та спорту Мелітопольської міської ради в особі Тетяни Несват, Мелітопольському міському парку культури та відпочинку ім.Горького та відділу сімї, молоді та спорту Бердянської міської ради, Першому антикафе «ЧАС Є!»
Особлива подяка нашому фото-волонтеру за неймовірно чудові світлини — Лідії Рулько
Фото вже у альбомах: https://vk.com/album-78676833_235981181