Фестиваль здорового способу життя у місті Запоріжжя

5 квітня 2015 року у місті Запоріжжя в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» за підтримки КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР відбувся Фестиваль здорового способу життя . Організаторами заходу виступили громадський рух «Актив-Z», громадська організація «Street Workout Kingz», громадська організація «Перспектива Молоді», громадський рух «Тверезе Запоріжжя», спільнота «Мероприятия Запорожья».
Мета фестивалю – пропаганда здорового способу життя серед молоді, формування свідомого ставлення до себе та свого здоров’я.
Розпочався фестиваль о 12.00 з пробіжки від перетину вулиць Перемоги та Тюленіна до каскаду фонтанів «Райдуга». Після цього на площі біля каскаду фонтанів «Райдуга» проводились спортивні змагання, ряд показових виступів та майстер-класів, а також перетягування канату.
Свої вміння показала команда «Street Workout Kingz», також було проведено майстер-клас по системі «Білояр» та рукопашному бою.
Усі бажаючі могли взяти участь у спортивних змаганнях.ь. По закінченню заходу переможці змагань були нагороджені грамотами.
Фестиваль також підтримав всеукраїнську благодійну акцію «Від серця до серця» по збору коштів для хворих дітей.
Організатори планують зробити захід традиційним, адже здорова молодь-це майбутнє країни.