«Естафета олімпійських поколінь» у ЗОЦМ

Урочисте нагородження найкращих запорізьких спортсменів та тренерів відбулося 26 грудня в рамках заходу «Естафета олімпійських поколінь» у Запорізькому обласному центрі молоді.

Учасниками цього вже традиційного свята стали представники спортивної громади міста та області, серед яких працівники сфери фізичної культури, а також як призери минулих років, так і майбутні зірки Олімпійських ігор. Захід проводився під егідою Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Запорізького обласного відділення НОК України.

Поздоровив спортивну еліту міста від Обласної державної адміністрації заступник голови установи Едуард Гугнін. Серед почесних гостей, які прийняли участь у нагородженні спортивних діячів, були директор Департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Павло Сергійович Бланк, голова обласного відділення НОК України Володимир Євгенійович Лобанов та начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Федорівна Власова.

Крім святкового столу на учасників заходу чекав екскурс в історію розвитку спортивної галузі Запорізького регіону, вшанування пам’яті видатних персон спорту та розважальна програма за участі співачки, заслуженої артистки України Інни Гапон і талановитої молоді нашого краю.

IMG_1482 IMG_1483 IMG_1484 IMG_1487 IMG_1488 IMG_1485 IMG_1486 IMG_1489 IMG_1491 IMG_1490 IMG_1492 IMG_1481