Обласний музичний конкурс «Запорізький хіт 2017»

ЗmoI4c_T6l8kапорізький край з давніх – давен виховує талановиту, духовну, патріотичну молодь. І вже не одна плеяда самобутніх талантів змогла стати гордістю та надбанням України.

Сучасна молодь повинна мати змогу знаходити свою аудиторію, примножувати здобутки нашого краю, створювати новий, якісний музичний продукт на світовому ринку мистецтва.

               І ось саме для того аби представники культурної еліти Запорізької області мали змогу познайомити глядача зі справжньою українською музикою, реалізувати свій потенціал, обмінятися досвідом та зробити перший крок до музичного олімпу, КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР проводить Обласний музичний конкурс «Запорізький хіт 2017» серед молоді Запорізького краю віком від 14 до 35 років у різних музичних жанрах. До участі приймається музичний матеріал авторського написання (музика й текст пісні повинні бути авторськими).

            Журі конкуру на засіданні визначать та оберуть «Хіт Запоріжжя» 2017 року!

Захід відбуватиметься у три етапи:

* підготовчий (збір анкет-заявок та музичного матеріалу, обробка);

* визначення переможців (засідання конкурсної комісії);

* фінальний (урочиста церемонія нагородження та гала – концерт).

Заявки з музичним матеріалом приймаються до 30.04.2017 року на електронну адресу: zphit@ukr.net або на електронних носіях (флешка) за адресою: вул. Патріотична 49, каб. 28.

"</p