Всеукраїнський форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці»

Минулого четверга, 30 листопада, межах Всеукраїнської акції, спрямованої на розвиток молодіжного підприємництва, проводився форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці». Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Фонд народонаселення ООН та Запорізький обласний центр молоді.

У дводенному заході взяли участь роботодавці м. Запоріжжя та Запорізької області та 140 молодих людей-учасників з усієї України, які бажають розвивати свою кар’єру та професійно розвиватися в Україні.

Найважливою подією шостого заключного регіонального форуму стало підписання Пакту заради молоді* восьма компаніями: Запоріжсталь, Запорізька кондитерська фабрика, Запорізький титано-магнієвий комбінат, ЗарорізьОілГруп, Епіцентр, Мотор Січ, Нібулон, Прогрес.

В перший день у Khortitsa Palace відбувалася перезентація унікального блокноту, створеного координатором Career Hub Центру «Розвиток КСВ» Тарасом Деркачем, «Автостопом по кар’єрі», покликаного допомогти молодим людям свідомо оцінити власні прагнення, вимоги професійної сфери та ефективно запланувати подальший кар’єрний розвиток. Для місцевих роботодавців було запроновано посібник «Бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді». Протягом двох днів проводився ряд тренінгів та майстер-класів щодо роботи в команді, самопрезентації та успішного працевлаштування за участі спікерів з Lifecell, Coca-Cola та Аперкон та ряду приватних підприємців м. Запоріжжя.

Завдяки цьому заходу було посилено діалог між компаніями та активною молоддю, створенню нових програм практики, стажування, змотивувало їх до підприємницької діяльності, розвитку та вдосконаленню знань, вмінь та навичок необхідних для започаткування власної справи.

Тепер ми впевнені, що нашим молодим підприємцям вистачить знань та можливостей у рідній країні!

P. S. Більше фото цього тижня чекайте на нашій сторінці у ФБ :)

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери 81 компанії в Україні зобов’язалися до 2020 року сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді. У планах Пакту на 2017 рік запуск сайту Пакту та розробка Національного плану дій щодо працевлаштування молоді. Деталі – http://csr-ukraine.org/education/pact-for-youth

IMG_0632 IMG_0633 IMG_0634

24177162_239387079927856_2604321710925220434_n