До нас завітали гості!

Сектор з питань працевлаштування молоді та волонтерської діяльності КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР реалізує заходи спрямовані на підвищення рівня обізнаності молоді щодо можливостей саморозвитку свого потенціалу, в тому числі і за кордоном, для того, щоб мати можливість працевлаштуватися на гідну роботу в Україні. З цією метою спеціалістами сектору було запрошено Інну Корсунь — координатора проекту інформаційної кампанії «Сильніші разом!» (м.Київ) та Тетяну Кальченко — спеціаліста з міжнародних грантових програм, менеджера проекту UNISTUDY (м.Харків).
24 квітня 2015 р. студентам ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, волонтерам та всім зацікавленим особам було проведено презентацію «Освітні програми в ЄС. Можливості для українських студентів». Гості розповіли учасникам про актуальні програми навчання в університетах країн Європейського Союзу, а також важливі аспекти вибору вищого навчального закладу для продовження навчання за кордоном та кваліфікаційні вимоги європейських університетів до українських студентів.
Тож долучайтесь до наших освітніх та розважальних заходів! З нами не тільки цікаво, але й корисно! Всім гарного настрою :)