«Дівич-vechir»

Як відомо, святки найкращий час для вечорниць та дівич-вечорів, а також для ворожіння на майбутнє та судженого, й загалом дуже чарівний період. Тож комунальна установа «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради 18 січня провела традиційну українську зимову зустріч — «Дівич-vechir» — освітньо-розважальний й колоритний захід.kA40-7xPxts

Мета проекту: забезпечити молодь змістовним дозвіллям, ознайомити з українськими традиціями, сприяти розвитку творчих здібностей.

У «Дівич-vechir» взяли участь координатор відділення «Зірковий шлях» міжнародної психокінетичної Асоціації «Антлантида», астролог Олена Бєляєва та нумеролог, письменниця і поетеса Світлана Кушнір.

Олена Бєляєва поділилися з присутніми гороскопом на 2017 рік, який вона складає особисто, а Світлана Кушнір ознайомила присутніх з магією чисел, нумерологічним налаштуванням на хороше майбутнє.

0arEkvC5zH8               Цікавий і творчий майстер-клас для учасниць «Дівич-vechir» провела сертифікований лялькотерапевт, арт-терапевт, МАК-терапевт, майстер зі створення ляльок-мотанок, майстер дитячих та творчих фестивалів, таких як «Книголісся», «День мами», «Гусарська Бульба», «Полет бабочки», «Цей дивовижний свiт» Ольга Корнієнко. Разом з майстринею виготовляли традиційний сімейний оберіг «Різдвяний янгол».

Окрім того, прекрасних учасниць познайомили з українськими традиціями: як проводилися вечорниці та дівич-вечори, як ворожили, як проводили своє дозвілля, які були розваги.

Усіх учасників почастували кутею та узваром – традиційними стравами святвечора – Хрещенського вечора – останнього у 12-денному циклі святок.

Дівчата залюбки фотографувалися біля колоритної фотозони. Увіковічнювали неймовірні моменти заходу запрошені запорізькі фотографи Антон Довгалюк та Анастасія Зуб.