День знань, фізичної культури та спорту в Дубовому Гаю

Організація «Всеукраїнське співтовариство «Пошук зниклих дітей» та Благодійний фонд «ЧЕРЕМОШ» у Дубовому Гаю проводитимуть захід, присвячений психологічному та фізичному розвитку дітей та в черговий раз привернуть увагу до питання захисту неповнолітніх, проблемі їх захищеності як в соціальному так і юридичному аспектах.

Святкування Дня знань і Дня фізичної культури та спорту проходитиме 17 вересня, у неділю, та допоможе першачкам і старшим школярам гарно та весело провести час перед новим навчальним роком. Зокрема їх чекає:

13:00 — 15:00 — виступ учнів Запорізької дитячої школи мистецтв №1, КВНЗ «Запорізький педагогічний колледж» та вокальної школи Інни Гапон;

11:00 — благодійний турнір з міні-футболу на галявині Дубового Гаю, в якому візьмуть участь аматорські команди Запоріжжя та спеціальні гості: команда Запорізького обласного будинку інтернату;

12:00 — 18:00 — благодійний ярмарок з метою надання допомоги Запорізькому дитячому будинку інтернату та Запорізькому обласному центру соціально-психологічної реабілітації.

Та приємний бонус: демонстрація мототехніки представниками байкер-клубу «МОТА Brotherhood»!

До участі запрошуються усі бажаючі, ті, хто не може залишатися осторонь піднятих організаторами гостросоціальних проблем та звичайні гості Дубового Гаю. Вчимося взаємодопомозі та віримо у краще майбутнє разом!

Допомогу у проведенні заходу надають: СК «Счастливое родительство», Центр допомоги учасникам АТО в Запорізькій області, ГО «Запорізька козацька рада», Запорізький футбольний клуб «Добриня» та Запорізький футбольний клуб «Орлей», депутат міської ради Геннадій Наумов, ПП «Сила людей», Патрульна служба м. Запоріжжя і байкер-клуб «MOTA Brotherhood».

 

Дубовка_логотипы

 

logo