День Х настав! Відкрили Zaporizhzhia Public Space

Кілька місяців інформаційного шторму і декілька днів активних підготувань – 28 вересня, о 18:00 Запорізький публічний простір розпочав свою роботу! Цього тижня ми запустили декілька локацій та привідкрили завісу оснащення вашого невдовзі улюбленого місця у центрі Запоріжжя.

IMG_4295-2

У чому переваги ЗПС поруч зі звичайним парком ми розповідали раніше, а вже в понеділок показали, яку ресурсну базу він пропонує. Так, на відкритті, під білим шатром зібралися гравці авторської мафії, у зоні нетворкінгу та відпочинку розташувалися настільні ігри, спортивний майданчик оживили воркаутери, історичні світлини міста насичили простір сенсами. На сцені виступив стріт-бенд «Konkin Music», які вже встигли сподобатись аудиторії під час наших презентаційних виїздів районами міста. Захід привернув увагу виняткових гостей і пазл ніби склався докупи!

IMG_4152  IMG_4182

 

 

 

 

Відкриття простору відвідали Крістіна А. Квін, тимчасово повірена у справах США, Джозеф Пеннінгтон, в.о. заступника Голови Місії США в Україні, Джим Хоуп, Директор Місії США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусії та Молдові, а також керівниця проекту Зміцнення громадянської довіри (UCBI II) – Еріка Беркенпас. Помандрувавши майданчиком, а перед тим побавши Запоріжжя, вони висловили велику повагу громадському сектору, який не зупиняється ані на хвилину і вирішує локальну проблематику. Також, підтримку проєкту висловила обласна влада у особі заступника голови ЗОДА Олександра Свистуна. Директорка Центру молоді не приховувала своїх надій та сподівань на те, що Запорізький публічний простір може стате місцем тяжіння активних громадян та безпечним спейсом для дозвілля та нетворкінгу.

IMG_4138-2 IMG_9795 IMG_9820 IMG_9934

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чимало міських активістів вже встигли оцінити можливості простору і, не будемо приховувати, вже планують проведення масштабних івентів! Вже 9 жовтня прийматимемо гостей із Запорізької області на «Коннект-форумі», який вирішить проблему взаємодії громадських організацій і влади. А 17-18 жовтня чекаємо всіх на «Форум лідерів думок», обіцяють крутих спікерів! Радіємо з того, що осінь виявляється неабияк сприятливою для оупен-спейс івентів. І чекаємо вас у гості!

До речі, залишитися у пам’ятних моментах публічного простору незабаром зможете і ви, коли почнеться роботу над громадським садом, аби вже навесні спейс забуяв різними кольорами.

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

IMG_3794 IMG_3831 IMG_3899 IMG_3908 IMG_3959 IMG_3965 IMG_4007-2 IMG_4008 IMG_4042 IMG_4193 IMG_4207 IMG_4279