Чемпіонат з квесту до Міжнародного дня студента

sF9EiwMSlDgЗапорізький обласний центр молоді 13 листопада 2013 року провів Чемпіонат з квесту серед студентських команд вищих навчальних закладів м. Запоріжжя, присвячений Міжнародному дню студента. У виконанні цікавих завдань змагались шість команд, а саме:
• «Rammstein» (ЗНТУ);
• «Іліта» (ЗІЕІТ);
• «Феміда» (ЗНТУ);
• «Машинка» (ЗНТУ);
• Збірна ЗНУ;
• «Лідери» (КПУ);
LRPVsxw4V4MНа виконання поставлених перед студентами завдань було максимум 3 години. Озброївшись мобільним телефоном, мапою рідного міста, грошима на проїзд та гарним настроєм хлопці та дівчата змагалися у спритності та кмітливості, попрацювали в команді заради досягнення спільної мети!
Переможцем змагань стала команда Запорізького національного технічного університету «Феміда». Усі команди-учасники отримали дипломи та солодкі подарунки, а команда-чемпіон отримала безкоштовну годину гри у боулінг в клубі «Cosmic Bowling». Всього захід зібрав близько 60 осіб.REXAA9a1IAg
Директор КУ «Центр молоді» Віктор Володимирович Мокшанов у своєму привітальному слові зазначив, що у майбутньому планується регулярне проведення таких квестів.
aDnIrd8tlCIДля студентів було організовано концертну програму. Серед виступаючих були вихованці вокальної студії «Юність». Також, цього дня танцювальний колектив «Альянс» виступив для присутніх із запальною танцювальною постановкою. Після цього, всі учасники заходу запустили в небо повітряні кульки, як уособлення доброти і духовності з нагоди відзначення Всесвітнього дня Доброти.