Центр молоді долучився до міжнародного святкування Дня Святого Патріка

17 березня у Запорізькому обласному центрі молоді зібралася активна студентська і трудова молодь на нетворкінг, присвячений Дню Святого Патрика – традиційному ірландському релігійному та культурному святу, яке за останнє десятиліття розрослося до статусу міжнародного.

Захід поєднав у собі елементи знайомства з культурою Ірландії через танці, музику та історичні бліц-опитування. Також, учасники взяли участь у вікторині на знання певних фактів, повязаних зі згаданною країною, та інтуїцію: так, наприклад, потрібно було вгадати її мову, популярних виконавців за звучанням та знамениті місця по світлинам, які ми всі неоднократно зустрічали на просторах мережі, але не знали напевне де саме вони знаходяться. А ще, ми перевірили молодь на допитливість квестом з пошуку славнозвісного золота леприконів (яке у нас трансформувалося у мішечки з цукерками).

Ведучими заходу стали імпровізатори та представники Zainka Event Team – Юрій Мурашковський та Віктор Іваницький. Музикальний супровід заходу забезпечив етно-музичний клуб «Барабанза», який не тільки став акомпаніювати навчанню кейлі – традиційному ірландському груповому танцю, але й показав учасникам інструменти, якими створювалися популярні народні мотиви. Смачними безалкогольними напоями пригощав L’kvasso Craft Hub.

Дякуємо всім, хто долучився та сприяв проведенню заходу! Чекаємо вас на нашому наступному заході ;)

DSC_3546 DSC_3590 DSC_3827 DSC_3649 DSC_3640 DSC_3600 IMG_9393 DSC_3751 IMG_9398