Благодійна акція

qnflM5NHb4A    22 вересня 2013 року з 10.00 до 13.00 в КУ «Центрі молоді», в рамках соціального проекту «Добрі справи», відбулась благодійна акція для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Організаторами благодійної акції виступили КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР, салон краси «АДеЛіна», Запорізький міський центру соціальних служbzY6HNgifJkб для дітей, сім’ї та молоді, компанія «Ivan taxi» та оптово-роздрібний інтернет-магазином сувенірної продукції /www.souvenirs.zp.ua/ .
Обласний центр молоді не тільки зібрав усіх діток – від малюків до підлітків – «під своє крило», надавши два затишних зали, а й підготував для всіх учасників цікаву розважальну програму.

А головним мультяшним героєм став Міккі Маус, від якого дітвора була просто в захваті. Завдяки спонсорам, зокрема «Іван-таксі» діти отримали гарні набори для творчості: ручки, олівці, кольорову крейду, пластилін, кольоровий папір і багато іншого. Усі учасники благодійної акції отримали позитивні емоції та гарний настрій!
Варто відзначити, що, незважаючи на легку втому (дітям довелося висидіти час, поки їм майстри салону робили кр-g8YUb2CPNUеативні зачіски і стрижки), хлопці покидали свято з усмішками, а їхні батьки з вдяZzoFZH_joScчністю.