Mолодь Запоріжжя починає зміни з себе!

24 березня та 13 квітня у Запорізькому обласному центрі молоді було проведено навчальний етап проекту на тему громадської активності «Почни з себе». Учасниками обох подій стало близько 20 осіб.

Громадський активізм та соціальна залученість – два нещодавно з’явившихся в Україні, але вже міцно укріпленних наратива, які існують, аби дати нам віру у власні сили змінити щось і нагадати про відповідальність за нинішній стан навколишнього світу. При цьому, масштаби діяльності у межах даних понять можуть бути різними, починаючи з «треба щось зробити, бо…» – «бісить, що у головному районному парку не має звичайних лавок і через нього страшно ходити ввечері» до «ось би люди більше цікавилися сортуванням сміття, адже від цього страждає вся планета» та «мене бентежить ситуація зі здоров’ям населення свого міста і я хочу якось допомогти».

Схожі думки хоч раз закрадалися у наших головах з різних актуальних причин і подій, але куди йти з цим далі? Чи ми взагалі безсилі?

Важілі впливу є! Інтенсив «Почни з себе» був започаткований аби відкрити секрети шляху проектів від ідеї до реалізації, дати інструменти (необхідні знання, методики, знайомства) аби зробити свій власний проект, акцію або флешмоб не просто для галочки (бо є і така усталена практика), а креативно та оригінально. А в результаті побачити, як навколо вас збираються однодумці і ви обмінюєтеся думками і позитивними вайбами для змін!

Так, учасники проекту вже познайомилися з ініціативами, які змінюють Україну, дізналися, як спланувати свої дії якісно та ефективно, а також виконали перше групове завдання на проектування вирішення суспільної проблеми. Попереду – робота над втіленням власних ідей і ще більше практики.

Місто Бердянськ, чекаємо на твою активність цього травня! Деталі згодом, слідкуйте за новинами ;)

IMG_5523 IMG_5526 IMG_5528 IMG_5547 IMG_5574 IMG_5580 IMG_5585 IMG_5587 IMG_5607 IMG_5611 IMG_5617 IMG_5621 IMG_5631 IMG_5645